Понад 240 сімей отримали ключі від квартир комплексу Central Park p

17.10.2016, 09:00
Понад 240 сімей отримали ключі від квартир комплексу Central Park - Фото
d04687d7f11fb46dbe3f250d8abcf644.jpg

На правах реклами

Менше року тому, завершилося будівництво першої черги комплексу апартаментів бізнес-класу Central Park, реалізованого компанією KAN Development. Станом на вересень, нові мешканці отримали ключі від 247 квартир.

Як і більшість престижних об'єктів у Києві, комплекс розташований на Печерську - в кварталі між вулицями Івана Кудрі, Академіка Філатова і Анрі Барбюса. Але, на відміну від інших елітних об'єктів, він затишно захований від транспортних магістралей і основних пішохідних потоків району.

Понад 240 сімей отримали ключі від квартир комплексу Central Park

«У нашого житлового комплексу відразу кілька переваг: з одного боку - він знаходитися «поза» галасливих магістралей, а з іншого - вся інфраструктура Печерського району знаходиться поруч. Це і цілодобовий супермаркет, і ТРЦ Ocean Plaza, приватна клініка і багато іншого. Зовсім скоро відкриється дитяча студія», - додала Анна Попруга, представник компанії KAN Development.

Понад 240 сімей отримали ключі від квартир комплексу Central Park

Вона також повідомила, що розташування Central Park в ненасиченому багатоповерховими житловими будинками кварталі дозволило компанії вдало вирішити питання з паркуванням. Крім місткого, на 560 автомобілів (трирівневий підземний паркінг з прямим доступом з холу і можливістю спуститися в нього прямо на ліфті), в комплексі передбачено понад 50 гостьових паркомісць. А в разі, якщо мешканці або гості комплексу захочуть прогулятися пішки, до їх послуг затишна закрита територія із зоною для прогулянок і дитячим майданчиком.

Понад 240 сімей отримали ключі від квартир комплексу Central Park

Ще один важливий елемент інфраструктури Central Park - просторе фойє комплексу, площею 270 кв. м. За задумом архітекторів, великий світлий хол об'єднує всі три секції комплексу. Таким чином, всі мешканці потрапляють в свою секцію через єдину вхідну групу, де їх зустрічають співробітники служби ресепшн.

Понад 240 сімей отримали ключі від квартир комплексу Central Park

У комплексі також передбачено 10 швидкісних ліфтів від кращих світових виробників, які забезпечують додатковий високий рівень комфорту мешканців.

Понад 240 сімей отримали ключі від квартир комплексу Central Park

На окрему увагу заслуговують і апартаменти Central Park. Як і в інших об'єктах KAN Development, вони дуже сучасно сплановані і відповідають найвищим вимогам покупців. Крім того, в комплексі працює департамент пост продажного сервісу, який створює сучасні інтер'єри і надає мешканцям послуги з дизайну, ремонту та навіть повної комплектації апартаментів.

На даний момент KAN Development продовжує роботу над другою чергою комплексу, будівництво якого планується завершити в 2017 році.

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter и Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников