RU

Понад 80% українців незадоволені економічною ситуацією у країні

13.10.2010, 14:50

Більшість українців не задоволені економічною ситуацією у поточному році. Зокрема 91% громадян не схвалюють збільшення тарифів на газ на 50%. Про це свідчать дані дослідження громадської думки IFES, які оприлюднив сьогодні на прес-конференції головний дослідник IFES Ракеш Шарму.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно з даними дослідження, більшість українців не задоволені економічною ситуацією в поточному році - 83% опитаних. Найбільшу стурбованість респондентів викликає інфляція. На цю проблему вказали 75%, тоді як у 2009 році тільки 58% опитаних заявили, що інфляція непокоїть їх понад усе.

Також 56% стурбовані такою проблемою, як безробіття, 51% - рівнем бідності, 37% - рівнем корупції.

Крім того, 36% опитаних стурбовані деяким згортанням прав і свобод громадян, 16% - неповагою до прав і свобод. 26% задоволені забезпеченням поваги до прав і свобод громадян з боку Адміністрації Президента України.

Також, згідно з результатами дослідження, 61% підтримують надання офіційного статусу російській мові у судочинстві, 52% підтримують заяви про збереження Україною позаблокового статусу.

45% опитаних підтримують угоди з Росією про продовження терміну оренди ЧФ РФ бази у Криму. Водночас 40% опитаних не схвалюють цих угод.

Невдоволення щодо припинення новою владою дій за визнанням Голодомору геноцидом висловили 40% респондентів.

Польовий етап дослідження було проведено 8-20 вересня 2010 року, було опитано 1519 респондентів по всієї території України. Похибка становить 2,6%.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини