RU

Полтавець назвав умови збільшення обсягів видобутку вугілля

14.07.2008, 13:37

3,1 млрд. грн. інвестицій до кінця цього року необхідно виділити для вітчизняної вугільної галузі для того, щоб у 2009 році збільшити видобуток вугілля на 10 млн. тонн. Про це на прес-конференції заявив Міністр вугільної промисловості Віктор Полтавець.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Полтавець зазначив, що 42% обсягу видобутку вугілля у поточному році надають приватні шахти.

Водночас, 47% шахт, які досі залишаються у державній власності, загалом дають менше 10% всього об'єму вугілля, що добувається. При цьому за показниками видобутку вугілля Україна, за словами Міністра, "скотилася" з 137 млн. тонн до 75 млн. тонн за підсумками 2007 року. Проте при цьому держава ставить перед Мінвуглепромом завдання до 2030 року вийти на об'єм видобування на рівні 110 млн. тонн. "Це можливо тільки за умови приватизації шахт, за умови інвестування у модернізацію виробництва, за умови поліпшення якості вугілля і збільшення продуктивності вугілля", - наголосив В. Полтавець.

Також Міністр зазначив, що всі неприватизовані наразі шахти – близько 120 шахт – об'єднано у 22 лота за географічним принципом і за типом вироблюваного вугілля і виставлено на приватизацію, за винятком шахт "Ровенькиантрацит" та "Свердловськантрацит". Однак, за словами Міністра, незважаючи на те, що документи на приватизацію шахт подано у Фонд держмайна ще в лютому, ніякої реакції від цього відомства досі не надійшло. "Спочатку ми надали вісім пропозицій щодо приватизації, потім 25, потім 33. Але питання приватизації досі з місця не зрушилося. Якщо найближчим часом не почнеться робота у даному напрямі, ми не зможемо виконати поставлені перед нами плани", - підсумував В. Полтавець.

Досьє на Віктора Полтавця >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини