RU

Поліція розслідує втручання в голосування за голову Ощадбанку

30.07.2020, 11:53
Поліція розслідує втручання в голосування за голову Ощадбанку - Фото
Фото: LIGA.net

Поліція Києва відкрила кримінальну справу і почала розслідувати, хто розіслав смс членам наглядової ради Ощадбанку напередодні їхнього голосування за голову правління банку. В смс пропонувалося проголосувати за директора департаменту Укргазбанку  Геннадія Хелемського.

Як повідомляє Finclub, справу відкрито за заявою заступника голови Ощабанку Володимира Литвина за ст. 369 Кримінального кодексу (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі).

Напередодні голосування за главу Ощадбанку три іноземних члени наглядової ради ради банку отримали з невідомого номера телефонне повідомлення, в якому пропонувалося проголосувати за кандидатуру Хелемського.

У повідомленні нібито була обіцянка топ-менеджера Укргазбанку "підтримати бізнес-ініціативи" членів наглядової ради, надаючи позики і торгове фінансування на пільгових умовах.

"Готовий приступити до практичної реалізації всього вищесказаного", - наводить видання кінець повідомлення.

Хелемський вважає, що саме через ці смс рада не проголосувала за його кандидатуру і обрала Сергія Наумова. У зв'язку з цим він має намір звернутися до СБУ і ОДПУ і заблокувати через суд результати конкурсу і голосування наглядової ради "Ощаду".

За інформацією видання, службі безпеки Ощадбанку не вдалося з'ясувати, хто автор повідомлень членам наглядової ради банку.

У ході службового розслідування нібито з'ясувалося, що останній відомий власник цього мобільного номера користувався ним близько трьох років тому.

  • Сергій Наумов очолив державний Ощадбанк 17 червня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини