RU

Поліція розслідує продаж "Фокуса" за заявою Коломойського

11.10.2019, 17:58
Поліція розслідує продаж
Фото: Фокус

Нацполіція розслідує кримінальну справу за заявою кіпрської компанії Акютел Лтд Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова про втрату нею у 2013 році 50% корпоративних прав у ТОВ Видавництво Фокус. Про це свідчить рішення Печерського райсуду Києва від 19 вересня.

Своїм рішенням суд задовольнив клопотання прокурора Генпрокуратури щодо надання доступу до документів реєстраційної справи Видавництва Фокус.

Правоохоронці перевіряють законність переходу корпоративних прав від компанії Коломойського-Боголюбова до групи Vertex United одеських бізнесменів Бориса Кауфмана й Олександра Грановського.

  • UMH Group Бориса Ложкіна та Акютел Коломойського-Боголюбова продали журнал і сайт Фокус групі Кауфмана в червні 2013 року. Потім у грудні 2016 року Vertex United продала Фокус співвласнику та керівнику радіохолдингу Business Radio Group Анатолію Євтухову, який є бізнес-партнером колишнього депутата Віталія Хомутинніка. Учасники медіаринку називали його реальним власником Фокуса. Сам Хомутиннік це заперечував. У серпні з'явилася інформація про можливий продаж Фокуса новому власнику.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини