RU

Поліграфкомбінат "Україна" передано в управління уряду

26.02.2010, 10:30

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про реорганізацію державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів" у казенне підприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів" і передачі підприємства в управління уряду.

Як повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко, відповідне рішення Кабміну спрямоване на вдосконалення державного регулювання і посилення контролю в сфері виготовлення бланків цінних паперів і документів суворої звітності, а також поліпшення системи державного управління у зазначеній сфері.

Кабмін також призначив нового генерального директора поліграфкомбінату "Україна".

Нагадаємо, 27 січня Міністр Кабінету Міністрів Петро Крупко заявив, що уряд включив до переліку об'єктів, що охороняються внутрішніми військами, поліграфічний комбінат "Україна" на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України. "Уряд забезпечив виконання рішення РНБО, і сьогодні уряд вирішив питання організації охорони підприємства підрозділами внутрішніх військ, тому що перелік об'єктів, що охороняються внутрішніми військами, визначає уряд", - повідомив Петро Крупко.

Раніше Партія регіонів заявляла про спробу команди Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко змінити керівництво комбінату "Україна" з метою надрукувати зайві 1,5 млн. виборчих бюлетенів.

Конфлікт на комбінаті "Україна": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини