Подорожчання разом з інфляцією: Кабмін пропонує підвищити акцизи на алкоголь

16.09.2020, 11:26
Подорожчання разом з інфляцією: Кабмін пропонує підвищити акцизи на алкоголь - Фото
Фото: depositphotos.com

Кабінет міністрів запропонував Верховній Раді відновити індексування ставок акцизу на алкоголь, екологічного податку (крім ставок екологічного податку за скидання забруднюючих речовин у стічні води і за викиди вуглекислого газу) і ренти за користування радіочастотним ресурсом на 11,6% відповідно до прогнозованого зростання інфляції цього року.

Про це Інтерфакс-Україна повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

Він заявив, що законопроєкт пропонує проіндексувати на 12% ставку ренти за користування надрами відповідно до очікуваного зростання цін на промислову продукцію.

Він повідомив, що законопроєкт із поправками до Податкового кодексу уряд вніс разом із проєктом державного бюджету на 2021 рік, однак його текст поки відсутній на парламентському сайті.

За даними Мінфіну, законопроет дозволить збільшити на 2,7 млрд грн податкових надходжень до держбюджету і на 0,5 млрд грн – до місцевих бюджетів.

  • Кабмін переглянув макропрогноз на 2020 рік з урахуванням поточних світових тенденцій і розповсюдження пандемії COVID-19. Згідно з новим прогнозом, інфляція цього року прискориться з 5,5% до 11,6%. НБУ прогнозує інфляцію на рівні 6%.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Сергей Чигирь
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского