RU

Податок на нерухомість і на прибуток від депозитів не буде впроваджено з 2011 року

18.11.2010, 15:55

Податок на нерухомість і на прибуток від депозитів не буде впроваджено з 2011 року. Про це повідомив сьогодні журналістам на брифінгу народний депутат від Партії регіонів, глава комітету з питань податкової і митної політики Віталій Хомутинник.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Хомутинник зазначив, що у Податковому кодексі є низка норм, набуття чинності яких комітет запропонував відкласти. За його словами, насамперед це стосується спрощеного режиму оподаткування.

Крім того, В.Хомутинник повідомив, що обкладення податком прибутку підприємств пропонується перенести мінімум на квартал. "Оскільки цей розділ був значно оновлений, то для того, щоб бухгалтери розібралися з новаціями, це переноситься мінімум на квартал. Це позиція комітету", - додав він.

Податок на нерухомість, за словами нардепа, комітет запропонував перенести на рік. "Пропозиція з податку на депозити, щоб не було ніяких спекуляцій, комітет запропонував перенести на 2015 рік. Тобто з 1 січня ніяких нових податків, таких як на нерухомість, на депозити не буде. Це позиція комітету і вона підтримана у Верховній Раді", - наголосив він.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини