RU

"Податковий Майдан" запланував наступну акцію на 2 грудня

29.11.2010, 17:45
4d836373b0770c60840ec106810e79c2.jpg

"Податковий Майдан" запланував наступну акцію на 2 грудня
Наступна масова акція протестів підприємців на площі Незалежності у Києві запланована на четвер, 2 грудня. Про це заявив один з координаторів акції, виступаючи з трибуни.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, він наголосив, що пікетувальники більше не будуть ходити на перемовини ні у Кабінет Міністрів, ні в Адміністрацію Президента, а чекають представників влади з їхнім рішенням на Майдані.

Водночас член координаційної ради, комендант наметового містечка Сергій Мельниченко повідомив журналістам, що дата наступних масових зборів на Майдані остаточно буде визначатися координаційною радою сьогодні. Щодо перемовин він зазначив, що групи перемовників, які в останні декілька днів були на перемовинах у Кабінеті Міністрів, не уповноважені узгоджувати які-небудь позиції за кодексом. За його словами, вони можуть хіба що донести свою позицію, за якою причиною представники бізнесу вимагають відмови від документа загалом.

С.Мельниченко наголосив, що рішення може приймати виключно координаційна рада, і тільки з урахуванням позиції Майдана.

"Ми вимагаємо виключно вето, і після того як вето буде накладено, ми готові подати свої пропозиції і взяти безпосередню участь у формуванні нового Податкового кодексу України", - наголосив він.

Також С.Мельниченко зазначив, що страйкарі підприємці не наполягають на відставці уряду. Він нагадав про те, що Президент висловив готовність провести кадрові зміни. "Президент сказав, що він до четверга зробить кадрові зміни, Бродського, швидше, приберуть і так далі. Однак я не хочу політизувати цю ситуацію. У принципі, і координаційна рада проти політизації. Ми виключно за те, щоб тих людей, які причетні до розроблення кодексу, Президент притяг до відповідальності, звільнив з посади. Якщо він прийме рішення про відставку уряду, це буде його рішення", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні на площі Незалежності у Києві триває акція протесту підприємців проти Податкового кодексу. Незважаючи на сніг, дощ і холодну погоду, на Майдан вийшли декілька тисяч пікетувальників. Зі сцени координатори акції запевняють, що головною метою протестів залишається вето Президента на Податковий кодекс. Акція протесту триватиме, поки ця мета не буде досягнута.

Водночас ряд учасників акції, зокрема жителі наметового містечка, запевнили кореспондента ЛІГАБізнесІнформ у тому, що вимоги розпуску парламенту і відставки уряду не знімаються, і Майдан не розійдеться доти, поки і ці вимоги представників бізнесу не будуть виконані.

Фоторепортаж "Податковий Майдан не здається" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини