RU

Податковий Майдан може розійтися вже сьогодні-завтра?

02.12.2010, 12:00
Податковий Майдан може розійтися вже сьогодні-завтра? - Фото
70d44e09c0878d1452b1627dd265e8be.jpg

Податковий Майдан може розійтися вже сьогодні-завтра?
Підприємці можуть припинити акцію протесту на площі Незалежності навіть без повного вето Податкового кодексу, у випадку, якщо будуть враховані їхні головні вимоги - за спрощеною системою оподаткування, адмініструванню і повноваженням податкової адміністрації. Про це повідомила сьогодні у коментарі журналістам один з координаторів акції Оксана Продан.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Продан повідомила, що сьогодні проходила нарада організаторів акції з керівниками регіональних організацій підприємців. "Ми говоримо про те, що якщо вето буде таким, про яке нам зараз кажуть, якщо спрощена система оподаткування залишиться у тому вигляді, в якому функціонує сьогодні, якщо буде підчищено адміністрування і повноваження податківців, якщо все це буде, то більшість представників це влаштує і більше приїжджати у Київ вони не будуть", - зазначив він.

На питання журналістів, чи означає це, що підприємці відмовляються від своїх головних вимог - повного вето і відставки уряду, О.Продан зазначила: "Звичайно, ми вважаємо, що повне вето було б найкращим варіантом, оскільки цей Податковий кодекс за більшістю напрямів неправильний і незбалансований. Але ті люди, які стоять на Майданах, це малий і середній бізнес, ми це розуміємо, і якщо будуть прийняті рішення, які забезпечать їм належні умови роботи, то, швидше, підприємці більше не приїдуть".

Нагадаємо, сьогодні до мітингувальників на площі Незалежності підприємців повинні вийти представники Адміністрації Президента України. "Сьогодні до нас повинні прийти представники Адміністрації Президента. Вони нам скажуть, який Податковий кодекс буде, чи буде він, і яке вето наклав Президент", - сказала О.Продан.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини