Податковий комітет парламенту підтримав "антиколомойський" закон

Податковий комітет парламенту підтримав "антиколомойський" закон - Фото
Фото: Facebook Віталія Безгіна
30.03.2020, 14:27

За словами нардепа від Слуги народу Безгіна, комітет зібрав кворум із другої спроби

Податковий комітет Верховної Ради підтримав законопроект про націоналізовані банки. Про це в Facebook  написав народний депутат Віталій Безгін (фракція  Слуга народу).

За його словами, комітет зібрався з другої спроби і підтримав законопроект.

Ухвалення закону входить у число prior actions, які Україна повинна виконати для отримання нової програми Міжнародного валютного фонду. Зараз Україна претендує на розширену допомогу МВФ через пандемію коронавірусу. ЗМІ повідомляли про $7 млрд - $10 млрд. Якщо закон провалять, країну може чекати дефолт.

Читайте також: Коломойський або дефолт. Який вибір зробить Володимир Зеленський

  • Раніше співрозмовник у керівництві фракції Слуга народу повідомив LIGA.net, що Верховна Рада може провести голосування щодо "антиколомойського закону" вже сьогодні, якщо кворум фінансового комітету збереться. Якщо ні, то завтра.
  • 27 березня нардеп зі Слуги народу Єгор Чернєв заявив, що частину депутатів купили і вони не дадуть голоси за закон, що запобігає поверненню Приватбанку Ігорю Коломойському.
  • 23 березня законопроект було внесено Кабміном до парламенту. 24 березня став відомий його текст: основні моменти. 25 березня нардепи зі СН закликали Раду підтримати "антиколомойський" закон.
  • Президент Володимир Зеленський звертався до депутатів із закликом прийняти "антиколомойський" закон і закон про ринок землі, щоб отримати зовнішнє фінансування на $10 млрд і не допустити дефолту. Але обидва закони не включили до порядку денного. Глава фракції СН Давид Арахамія говорив, що для їх розгляду можуть провести додаткове позачергове засідання відразу ж після першого.
Популярне