RU

Податковий кодекс може бути прийнятий у кінці жовтня

21.09.2010, 14:30

Оптимальний час для прийняття Податкового кодексу - кінець жовтня, оскільки раніше прийняти документ не дозволяють процедури, передбачені регламентом Верховної Ради. Про це заявив журналістам на брифінгу народний депутат від фракції Партії регіонів, президент УСПП Анатолій Кінах.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Кінах зазначив, що прийняти Податковий кодекс у вересні процедурно неможливо. "Це документ, який необхідно серйозно вивчити. Я думаю, що оптимальний варіант - це кінець жовтня, після проведення усіх процедур згідно з регламентом Верховної Ради", - наголосив він.

Щодо прийняття державного бюджету на базі нового Податкового кодексу, А.Кінах наголосив, що зриву термінів прийняття він не чекає. "Бюджет має бути прийнятий обов'язково у поточному році, ми не можемо повторити ситуацію, коли бюджет приймався у квітні-травні... Бюджет повинен бути прийнятий до кінця року і, безумовно, на новій податковій базі", - зазначив президент УСПП.

Нагадаємо, як повідомив Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, Кабінет Міністрів сьогодні вніс у парламент проект Податкового кодексу.

Анатолій Кінах: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини