RU

Податкова зробила крок до діалогу з бізнесом

19.01.2012, 10:21
Податкова зробила крок до діалогу з бізнесом - Фото
5e3a574a43134c55a9cf2f6055e6eb5d.jpg
Український союз промисловців і підприємців, Об'єднання організацій роботодавців України та Державна податкова служба України підписали договір про співробітництво та координацію дій.

Як повідомляє прес-служба податкової, договір підписали керівник ДПСУ Олександр Клименко і президент УСПП Анатолій Кінах.

"Державна податкова служба була, є і буде прихильником відкритого конструктивного діалогу з бізнесом. Адже для оперативного реагування на запити і потреби підприємців ми повинні про них знати", - зазначив керівник податкової.

За словами Клименка, саме завдяки співпраці податкової з підприємцями в минулому році було досягнуто багато компромісів. Так, за його словами, удосконалено критерії для отримання права на автоматичне відшкодування ПДВ, скасовано щомісячну декларацію з податку на доходи фізичних осіб, уніфіковані бухгалтерський і податковий облік.

"Ці заходи є реальним позитивом для всієї спільноти. Упевнений, що нинішнє співробітництво буде не менш активним і дієвим, особливо в частині вдосконалення податкового законодавства та формування податкової культури", - зазначив податківець.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини