RU

Податкова затвердила нові стандарти обслуговування платників

24.02.2012, 12:37
Податкова затвердила нові стандарти обслуговування платників - Фото
e7af04013918f69be48c2859dec72702.jpg
Голова Державної податкової служби Олександр Клименко своїм наказом затвердив вимоги до сервісних центрів з обслуговування платників та стандарти якості послуг. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

У податковій нагадали, що до кінця поточного року такі центри будуть відкриті при кожній податковій інспекції в країні.

Згідно з наказом, всі сервісні установи податкової служби повинні мати у своїй структурі три обов'язкові секції - секцію прийому та видачі довідок та дозвільних документів, секцію прийому звітності та кореспонденції та секцію обслуговування платників.

Крім того, всі сервісні центри обладнають залами очікування з Wi-Fi і плазмовими екранами, на яких буде транслюватися важлива інформація для платників. Для зручності платників тут же розмістять платіжні термінали, де можна відразу оплатити податки, інші обов'язкові платежі та ін.

Для допомоги відвідувачам вводиться посада консультанта-модератора, який зобов'язаний допомагати людям у пошуку необхідної інформації на стендах, заповненні документів і т.п.

Кожен сервісний центр, крім звичайного підключення до Інтернету, буде забезпечений доступом до корпоративної мережі ДПС України та Єдиної бази податкових знань. Таким чином, консультанти завжди мати свіжу інформацію з усіх питань платників.

Також при проектуванні сервісних центрів передбачається забезпечення всіх умов для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Наказ голови ДПСУ включає й суворі вимоги до освітлення, протипожежних заходів, безпеки, побутового комфорту відвідувачів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини