RU

Податкова запрошує підприємців на "відверту розмову"

02.02.2012, 17:00
Податкова запрошує підприємців на
Олександр Клименко пропонує формат прямих відповідей на гострі питання
Глава Державної податкової служби України Александр Клименко  доручив керівникам регіональних підрозділів податкової служби протягом лютого провести відкриті зустрічі з представниками підприємницького співтовариства.

Як повідомляє прес-служба податкової, під час цих заходів підприємці зможуть висловити свої побажання щодо організації роботи податкового відомства в 2012 році, обговорити спірні питання, з'ясувати формат співпраці з ДПСУ з урахуванням змін у законодавстві, що набрав чинності з 1 січня 2012 року.

При цьому глава ДПСУ закликав представників бізнесу відвертими. "Нам не потрібні формальні заходи типу партзбори. Я акцентував увагу своїх колег на тому, що це має бути живе спілкування. У форматі прямих відповідей на гострі питання, живий, плідний пошук компромісів. Нам необхідно відчувати настрої підприємницького співтовариства, їх очікування, щоб грамотно планувати свою роботу відповідно до їх потреб ", - підкреслив Клименко.

Керівник податкового відомства запевнив, що всі отримані пропозиції та зауваження будуть ретельно вивчені як у регіонах, так і центральним апаратом ДПСУ.

"Графік зустрічей - відкритий. І я прошу всіх підприємців, кому є що сказати, прийти на відверту розмову з податківцями в своєму регіоні. Тому що замовчування проблем ніколи не допомагало їх вирішити", - підсумував Клименко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини