Податкова запрошує підприємців на "відверту розмову"

02.02.2012, 17:00
Податкова запрошує підприємців на
Олександр Клименко пропонує формат прямих відповідей на гострі питання

Глава податкової доручив підлеглим організувати живе спілкування з підприємцями

Глава Державної податкової служби України Александр Клименко  доручив керівникам регіональних підрозділів податкової служби протягом лютого провести відкриті зустрічі з представниками підприємницького співтовариства.

Як повідомляє прес-служба податкової, під час цих заходів підприємці зможуть висловити свої побажання щодо організації роботи податкового відомства в 2012 році, обговорити спірні питання, з'ясувати формат співпраці з ДПСУ з урахуванням змін у законодавстві, що набрав чинності з 1 січня 2012 року.

При цьому глава ДПСУ закликав представників бізнесу відвертими. "Нам не потрібні формальні заходи типу партзбори. Я акцентував увагу своїх колег на тому, що це має бути живе спілкування. У форматі прямих відповідей на гострі питання, живий, плідний пошук компромісів. Нам необхідно відчувати настрої підприємницького співтовариства, їх очікування, щоб грамотно планувати свою роботу відповідно до їх потреб ", - підкреслив Клименко.

Керівник податкового відомства запевнив, що всі отримані пропозиції та зауваження будуть ретельно вивчені як у регіонах, так і центральним апаратом ДПСУ.

"Графік зустрічей - відкритий. І я прошу всіх підприємців, кому є що сказати, прийти на відверту розмову з податківцями в своєму регіоні. Тому що замовчування проблем ніколи не допомагало їх вирішити", - підсумував Клименко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации