RU

Податкова взялася за соціальні проблеми

06.02.2012, 11:19
Податкова взялася за соціальні проблеми - Фото
Олександр Клименко - за соціальну справедливість (фото: sta.gov.ua)
Зусиллями податкових органів в минулому році погашено 169 млн. грн. заборгованості з виплати зарплати. До бюджету додатково надійшло 31,5 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомив голова Державної податкової служби України Олександр Клименко.

Як повідомляє прес-служба податкової, Клименко запевнив, що в 2012 році податківці будуть ще активніше захищати права найманих працівників. «Представники нашої служби працюють (і будуть працювати) у всіх міжвідомчих комісіях і робочих групах при місцевих органах влади. Наші власні плани на цей рік також передбачають ряд заходів щодо легалізації зайнятості та захист трудових прав громадян. Оголосивши принцип соціальної справедливості основою податкової політики, ми не маємо права відмовлятися від участі у вирішенні цієї важливої ​​проблеми », - пообіцяв керівник податкової.

Разом з тим, голова ДПСУ зазначив, що і роботодавці, в свою чергу, іноді демонструють соціальну відповідальність. «Я радий повідомити, що за минулий рік за підсумками співбесід, зустрічей, спільних консультацій з податківцями понад 13 000 підприємців підвищили заробітну плату своїм працівникам. Бюджет від цього отримав майже 20 млн. грн. податку, а люди - підвищення своїх доходів і добробуту », - розповів Клименко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини