RU

Податкова вислухає побажання платників

19.10.2012, 09:25
Податкова вислухає побажання платників - Фото
Олександр Клименко
Голова Державної податкової служби України Олександр Клименко  доручив керівникам територіальних органів ДПСУ наступного тижня провести в регіонах комунікаційні сесії з місцевими підприємцями та громадськістю.

Як повідомляє прес-служба податкової, за результатами спілкування з представниками бізнесу будуть зібрані і систематизовані пропозиції щодо вдосконалення функціонування податкової системи, враховуючи регіональну специфіку та ті проблемні моменти з адмініструванням податків, які виникають на місцях.

Сформульовані ідеї щодо вдосконалення системи оподаткування знайдуть своє місце в програмі лібералізації державної податкової політики до 2014 року, яка розробляється зараз за дорученням президента України, відзначили в ДПСУ.

"Заходи щодо лібералізації податкової системи повинні вводитися, в першу чергу, відповідно до побажань підприємців. Особливу увагу ми приділяємо думці малого та середнього бізнесу в регіонах, в тому числі малих містах і депресивних територіях. На керівника кожного територіального органу ДПСУ покладена відповідальність не тільки за ефективне впровадження законодавчих інновацій на місцях, але й на формування в тісному діалозі з бізнесом пропозицій щодо їх вдосконалення", - зазначив голова податкової.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстровано законопроекти № 11284-11285 з поправками до Податкового кодексу та інші законодавчі акти для удосконалення адміністрування податків і зборів, що передбачають зменшення ставок оподаткування для 5 і 6 груп платників єдиного податку: з 7 і 10% до 5 і 7% .

Досьє на Олександра Клименка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини