RU

Податкова у другому кварталі перевірить дві тисячі підприємств

16.05.2012, 10:00
Податкова у другому кварталі перевірить дві тисячі підприємств - Фото
Олександр Клименко (фото - sta.gov.ua)
У другому кварталі 2012 року кількість документальних планових перевірок залишиться незмінною. Державна податкова служба перевірить лише дві тисячі підприємств.

Як повідомляє прес-служба податкової, в план-графік потрапили тільки ті суб'єкти господарювання, які мають певні податкові ризики.

"Сьогодні робота податкової спрямована на підвищення добровільності сплати податків. Зайве втручання в роботу бізнесу не потрібно ні нам, ні самим підприємцям. Тому з так званим податковим візитом ми приходимо лише до сумнівних платників, які використовують незаконні схеми в своїй роботі", - зазначив голова ДПС України Олександр Клименко.

Всього, в поточному році податкова перевірить не більше 8 тисяч підприємств. Порівняно з 2010 роком, коли було перевірено 23 тис. платників, в цьому році їх кількість скоротиться в три рази.

Крім того, відзначають у податковій, зменшується і кількість планових перевірок суб'єктів малого бізнесу. Так, у першому кварталі було проведено 1838 таких перевірок. Це майже в два рази менше, ніж торік. Тоді їх кількість склала 3352.

При цьому продовжується мораторій на фактичні перевірки представників малого бізнесу. Їх не перевіряють вже другий рік поспіль.

Досье на Олександра Клименка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини