RU

Податкова ставить рекорди з відшкодування ПДВ "автоматом"

24.02.2012, 09:09
Податкова ставить рекорди з відшкодування ПДВ
Олександр Клименко
За підсумками роботи в січні 2012 року 81% підприємств-експортерів отримали відшкодування ПДВ в автоматичному режимі. Це поки найвищий показник за весь час існування такого сервісу для платників. Про це повідомив голова Державної податкової служби Олександр Клименко в ході зустрічі з керівництвом Федерації роботодавців України.

"Все більше платників за власною ініціативою намагаються удосконалити свою діяльність відповідно до вимог закону, щоб потрапити в число тих, хто має право на "автомат". Податкова служба всіляко підтримувати прагнення бізнесу до розвитку й впровадження цивілізованих схем у своїй роботі", - зазначив Клименко, якого цитує прес-служба податкової.

Зокрема, потенційні одержувачі автоматичного відшкодування стрімко скорочують податкові борги (з 211 боржників залишилося 78), а також істотно підвищують зарплату на своїх підприємствах.

Крім того, за рік один раз скоротилася кількість підприємств, які мали розбіжності між власним податковим кредитом і податковими зобов'язаннями своїх контрагентів - з 1753 до 311 платників.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини