RU

Податкова служба запустить систему "Податковий блок"

31.10.2011, 14:45
Податкова служба запустить систему
e6749c0cebf21855cb7a5ea77bea7c7b.jpg
Незабаром податкова служба запустить нову систему "Податковий блок". Про це повідомив голова Державної податкової служби України Віталій Захарченко.

Як повідомляє прес-служба відомства, Захарченко зазначив, що нова система буде складатися з чотирьох сегментів операційної діяльності податкової служби: реєстрації платників податків, обробки податкової звітності та платежів, обліку платежів та податкового аудиту у вигляді модернізованих процедур (форм).

Так, підсистема "Реєстрація платників податків" має спростити процедуру реєстрації платників податків на базі електронного обміну інформацією з іншими органами державної виконавчої влади. Ця підсистема дозволить уніфікувати дані як про суб'єктів оподаткування (платників податків), так і об'єкти оподаткування.

Підсистема "Обробки податкової звітності та платежів" (при використанні технології сканування) повинна забезпечити оперативність і точність введення та обробки даних податкової звітності в режимі реального часу (он-лайн). Ця підсистема унеможливить допущення помилок платником податку. Крім того, платник зможе переглядати інформацію про стан його розрахунків з бюджетом і, власне, здійснювати сплату податків і зборів. Крім того, цей сервіс дозволить відправляти до органів ДПС скарги, листи, заяви (на реєстрацію платником окремих видів податків, на отримання довідок, оригіналів документів тощо).

Щодо підсистеми обліку платежів, то податковою службою планується впровадити ефективну систему сплати податків - Єдиний рахунок. Так, всі свої грошові зобов'язання платники сплачуватимуть на один рахунок. Ця система дозволить платнику податків одним платіжним дорученням сплатити грошові зобов'язання за всіма податками і зборами, які є обов'язковими до сплати, і стовідсотково зроблять неможливим помилки при перерахуванні коштів.

Четверта підсистема "Податковий аудит" дозволить податківцям виявляти платників, які мінімізують свої податкові зобов'язання. Зокрема, для функціонування даної підсистеми була розроблена ризикоорієнтована система адміністрування податків. Це передбачає невтручання податкової служби у підприємницьку діяльність сумлінних платників податків. Вони будуть позбавлені виїзних перевірок.

"Впровадження системи" Податковий блок "планується вже в червні 2012 року. Ця система - черговий крок перетворення податкової служби з фіскального органу на сервісну службу, яка орієнтована на платника податків. Переконаний, що це нововведення стане для кожного підприємця ефективним інструментом введення власного, а головне, успішного бізнесу ", - підсумував Захарченко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини