RU

Податкова продовжила мораторій на перевірки малого бізнесу

08.02.2012, 16:03
Податкова продовжила мораторій на перевірки малого бізнесу - Фото
Олександр Клименко (фото - sta.gov.ua)
Державна податкова служба вирішила продовжити мораторій на перевірку малого бізнесу до кінця другого кварталу 2012 року. Про це повідомив голова ДПСУ Олександр Клименко сьогодні після засідання Кабінету міністрів.

Як повідомляє прес-служба податкової, Клименко підкреслив, що чинний мораторій, безумовно, виконується. "Жоден інспектор або податковий міліціонер не відвідав ні ринку або іншого місця, де працюють підприємці. Малий бізнес взяв участь у створенні нової спрощеної системи оподаткування, а згодом отримав адаптаційний період для впровадження в своїй роботі нових вимог закону", - зазначив Клименко.

Крім того, за словами глави ДПСУ, триває скорочення кількості перевірок інших суб'єктів господарювання. План на перший квартал припускає, що перевірці підлягають лише дві тисячі підприємств.

У позаминулому році в Україні відбулося 23 000 перевірок, в минулому - 12 тис., в 2012 році - близько восьми тисяч.

"Тобто за рік фіскальний контроль зменшився майже втричі, і при цьому став якіснішим. Запроваджена система пошуку суб'єктів тіньової економіки дозволяє знаходити порушників дистанційно, виключно аналітичними методами. Не турбуючи при цьому сумлінних платників. І надалі ми будемо розвивати, в першу чергу , безконтактні способи моніторингу ", - зазначив Клименко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини