RU

Податкова поділилася повноваженнями видачі електронних ключів

13.09.2012, 09:22
Податкова поділилася повноваженнями видачі електронних ключів - Фото
Олександр Клименко (фото - sts.gov.ua)
Подання податкової звітності в електронному вигляді стане безкоштовним навіть для клієнтів приватних IT-компаній, що спеціалізуються на таких сервісах. Така домовленість зафіксована в підписаному меморандумі між Державною податковою службою та впливовими учасниками ринку електронного документообігу, повідомляє прес-служба ДПСУ.

"Раніше підприємці мали можливість безкоштовно отримати ключі електронного підпису тільки в акредитованому центрі податкової служби. Сьогодні ми робимо важливий крок вперед - в пакеті послуг компаній, що підписали меморандум, буде передбачений програмний продукт, який дозволить їхнім клієнтам безкоштовно подавати звітність до податкової. Сумарно компанії, з якими ми сьогодні підписуємо меморандум, охоплюють 80% ринку. Тобто 80% представників бізнесу, що користуються електронною звітністю, зможуть робити це безкоштовно", - зазначив голова ДПСУ Олександр Клименко під час підписання документа.

За словами Клименка, за три місяці існування акредитованого центру сертифікації ключів у складі податкової служби було видано вже 90 тис. ключів.

Податкова служба очікує, що в результаті досягнутих домовленостей зросте кількість підприємців, які будуть подавати звітність в електронному вигляді.

До меморандуму приєдналися представники акредитованих центрів сертифікації ключів та гравці ринку подання електронної звітності та електронного документообігу, в тому числі ТОВ АйФін, ТОВ Український сертифікаційний центр, ТОВ Центр сертифікації ключів "Україна", ПрАТ ІВК, ТОВ К-Технолоджі, ТОВ Інтелект - Сервіс, ТОВ Софт Протекшн, ПАТ Центр комп'ютерних технологій ІнфоПлюс, ПАТ Інститут інформаційних технологій, ПАТ КБ ПриватБанк та інші.

Досьє на Олександра Клименка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини