RU

Податкова оприлюднила план перевірок ЗМІ

28.12.2012, 17:34
Податкова оприлюднила план перевірок ЗМІ - Фото
a65915d8309a506e2f69cf028eb9d10b.jpg
У план документальних перевірок на перший квартал 2013 року Державна податкова служба (перетворена в Міністерство доходів і зборів України) включені дев'ять ЗМІ.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі відомства, згідно зі ст.77 Податкового кодексу в план-графік включаються тільки ті ЗМІ, які, як суб'єкти господарювання, мають ризики щодо ухилення від оподаткування.

Перевіркам підлягають: ТОВ ГАЗЕТА Галицькі контракти (Львівська область), АТ ТРК Люкс (Львівська область), а також сім київських компаній - ТОВ ІМР, ТОВ Віжн медіа, ТОВ Гравіс-Кіно, ТОВ Укрполіграфмедіа, ТОВ Телестудія Служба інформації, ТОВ Інтертрансгруп, ПАТ ТК ТЕТ.

Податківці нагадують, що у зв'язку з проведенням парламентської виборчої кампанії ЗМІ не перевірялися, починаючи з другого кварталу 2012 року.

Відзначимо, 12 липня Державна податкова служба в місті Києві заявила, що за результатами проведення позапланової документальної перевірки телеканалу ТВі виявила порушення - заниження належного до сплати до бюджету ПДВ. На підставі цього було порушено кримінальну справу проти директора ТОВ Телерадіокомпанія Телерадіосвіт (телеканал ТВі). Канал вигнали з 80 кабельних мереж по всій країні. Незабаром він оголосив про збір пожертвувань і цієї осені повідомив, що  повністю сплатив нарахований йому борг у розмірі майже 4,1 млн. грн. незважаючи на те, що не визнав існування боргу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини