RU

Податкова нарахувала більше мільйона спрощенців

30.01.2012, 10:06
Податкова нарахувала більше мільйона спрощенців - Фото
c842a56cc64220fe18dfe4b3e191b761.jpg
За підсумками перереєстрації підприємців спрощену модель оподаткування обрали 1,089 млн. осіб. Про це повідомив голова ДПСУ Олександр Клименко під час колегії податкової служби.

Як повідомляє прес-служба податкової, Клименко зазначив, що в порівнянні з минулим роком кількість фізичних осіб-підприємців залишилася стабільною, і навіть дещо зросла. Зокрема, в 2011 році в Україні налічувалося близько 1 млн. представників малого бізнесу.

"Зі свого боку податкова служба створила всі необхідні умови для комфортної перереєстрації підприємців - був продовжений робочий день інспекцій, наші співробітники працювали у вихідні, велася активна роз'яснювальна кампанія. Тепер ми чекаємо адекватних кроків назустріч від бізнесу - сумлінного ставлення до процедури сплати податків", - наголосив Клименко.

В останній день подачі заяв про застосування спрощеної системи оподаткування податкові інспекції відвідали 50 тис. платників.

"25 січня ми стежили за ситуацією як в режимі онлайн-моніторингу, так і здійснювали виїзний контроль, спілкувалися з підприємцями. Аналіз цього масиву інформації дозволяє нам впевнено говорити, що процес перереєстрації спрощенців завершено успішно", - сказав глава ДПСУ.

Зокрема, майже 60% підприємців (643,6 тис. осіб) при реєстрації за новими правилами вибрали другу категорію, що передбачає ведення малого бізнесу з обсягом доходу до 1 млн.грн. на рік і дозволяє наймати до 10 працівників.

Перша група налічує 256 тис. спрощенців. Ці підприємці будуть займатися роздрібним продажем товарів на ринках і побутовим обслуговуванням населення, і заробляти на цьому до 150 тис.грн. щорічно.

Більше 189 тис. платників, які будуть мати обсяг доходу не більше 3 млн.грн. та надавати до 20 робочих місць, працюватимуть в третій групі.

На загальній системі оподаткування здійснюють свою діяльність 1,3 млн. фізичних осіб-підприємців (у тому числі і деякі з тих, хто раніше користувався спрощеною системою оподаткування).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини