Податкова нарахувала більше мільйона спрощенців

30.01.2012, 10:06
Податкова нарахувала більше мільйона спрощенців - Фото
c842a56cc64220fe18dfe4b3e191b761.jpg

Глава Державної податкової служби наголосив, що процес перереєстрації спрощенців завершено успішно

За підсумками перереєстрації підприємців спрощену модель оподаткування обрали 1,089 млн. осіб. Про це повідомив голова ДПСУ Олександр Клименко під час колегії податкової служби.

Як повідомляє прес-служба податкової, Клименко зазначив, що в порівнянні з минулим роком кількість фізичних осіб-підприємців залишилася стабільною, і навіть дещо зросла. Зокрема, в 2011 році в Україні налічувалося близько 1 млн. представників малого бізнесу.

"Зі свого боку податкова служба створила всі необхідні умови для комфортної перереєстрації підприємців - був продовжений робочий день інспекцій, наші співробітники працювали у вихідні, велася активна роз'яснювальна кампанія. Тепер ми чекаємо адекватних кроків назустріч від бізнесу - сумлінного ставлення до процедури сплати податків", - наголосив Клименко.

В останній день подачі заяв про застосування спрощеної системи оподаткування податкові інспекції відвідали 50 тис. платників.

"25 січня ми стежили за ситуацією як в режимі онлайн-моніторингу, так і здійснювали виїзний контроль, спілкувалися з підприємцями. Аналіз цього масиву інформації дозволяє нам впевнено говорити, що процес перереєстрації спрощенців завершено успішно", - сказав глава ДПСУ.

Зокрема, майже 60% підприємців (643,6 тис. осіб) при реєстрації за новими правилами вибрали другу категорію, що передбачає ведення малого бізнесу з обсягом доходу до 1 млн.грн. на рік і дозволяє наймати до 10 працівників.

Перша група налічує 256 тис. спрощенців. Ці підприємці будуть займатися роздрібним продажем товарів на ринках і побутовим обслуговуванням населення, і заробляти на цьому до 150 тис.грн. щорічно.

Більше 189 тис. платників, які будуть мати обсяг доходу не більше 3 млн.грн. та надавати до 20 робочих місць, працюватимуть в третій групі.

На загальній системі оподаткування здійснюють свою діяльність 1,3 млн. фізичних осіб-підприємців (у тому числі і деякі з тих, хто раніше користувався спрощеною системою оподаткування).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих