RU

Податкова накрила два великих конвертцентри

05.01.2012, 10:16
Податкова накрила два великих конвертцентри - Фото
34d2b25b7076be0a29834af859b19f8b.jpg
Як повідомляє прес-служба податкової, до складу виявленого в Кіровоградській області конвертаційного центру входили майже 30 підприємств з ознаками фіктивності, а обслуговував він більше 300 реально діючих підприємств фактично з усіх регіонів держави.

У ході проведення слідчо-оперативних дій з'ясувалося, що через рахунки центру було проконвертовано понад 800 млн.грн. та незаконно сформовано податковий кредит для суб'єктів господарювання реального сектора на суму понад 156 млн.грн.

Зокрема, основні клієнти центру - великі підприємств агропромислового комплексу регіону, кожне з яких за допомогою конвертаторів штучно сформувало податковий кредит на суму від 4 до 10 млн.грн.

Ще один великий конвертцентр був виявлений працівниками податкової міліції в Дніпропетровській області. До його складу входило 22 підприємства з ознаками фіктивності, через рахунки яких було проконвертовано близько 700 млн.грн.

В цілому, при проведенні широкомасштабних заходів з відпрацювання цих міжрегіональних злочинних угрупувань співробітниками підрозділів податкової міліції було вилучено близько 2 млн.грн. готівкових коштів.
Зараз за даними фактами порушені кримінальні справи. Головні фігуранти затримані. Встановлюється повне коло осіб, причетних до незаконного бізнесу, і контрагенти конвертаторів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини