RU

Податкова міліція відсторонилася від реєстрації підприємств

03.03.2012, 12:31
Податкова міліція відсторонилася від реєстрації підприємств - Фото
Фото: gorsovet.lg.ua
Податкова міліція припиняє брати участь у процедурі реєстрації нових підприємств та видачі свідоцтв платників ПДВ. Про це повідомив начальник податкової міліції України Андрій Головач, який підписав відповідний наказ.

"Наш досвід показує, що кількість порушень на цьому етапі мінімальна. Тому щільний оперативний контроль тут не потрібен, достатньо дистанційного моніторингу окремих осіб, які мають негативну податкову історію, чи, наприклад, уже були засновниками інших підприємств, які використовувалися в схемах мінімізації", - зазначив Головач, якого цитує прес-служба податкової.

Разом з тим керівник податкової міліції звернувся до громадян з проханням негайно повідомляти про можливі порушення цієї заборони й перешкоджання реєстрації суб'єктів господарювання. Він запевнив, що порушників чекають "серйозні наслідки".

"Нами взятий курс на збільшення ефективності та прозорості в роботі податкової міліції, яка передбачає мінімальне втручання в діяльність платників податків. Але я прошу і самих підприємців проявити громадянську активність, захищати свої законні права. Запевняю, що в моїй особі вони знайдуть союзника", - підкреслив Головач.

У податковій нагадали, що спеціально для прийняття звернень про неправомірні дії працівників Державної податкової служби керівництвом відомства було створено інтерактивний сервіс "Пульс податкової".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини