RU

Податкова відкрила доступ до фінансової звітності компаній і ще до чотирьох реєстрів

28.05.2021, 13:14
Податкова відкрила доступ до фінансової звітності компаній і ще до чотирьох реєстрів - Фото
Фото: depositphotos.com

Державна податкова служба виконала вимогу постанови Кабміну, яка набрала чинності 28 квітня 2021 року і відкрила всі п'ять наборів даних на порталі відкритих даних і на вебпорталі ДПС. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зокрема, відкритий доступ до фінансової звітності компаній, включаючи звіт про фінансовий стан (баланс), звіт про прибутки і збитки та інший сукупний дохід (звіт про фінансові результати), подані як додаток до звітної (звітної нової) податкової звітності за річний податковий (звітний) період.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Також ДПС відкрила доступ до реєстру одержувачів бюджетних дотацій, реєстру заяв про перерахунок, відстрочення грошових зобов'язань або податкового боргу, реєстру (списку) транспортних засобів, які перевозять пальне або етиловий спирт, і інформації про платників, у яких є борг (недоїмка) зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Додатково податкова служба відкрила доступ до довідника адрес підприємств, установ, організацій та інших установ.

Таким чином, ДПС збільшила до 46 набори даних у відкритому форматі.

  • 4 березня 2021 року Кабінет міністрів прийняв постанову №835 про перелік обов'язкових до публікації наборів даних, яка, зокрема, включає вимогу до компаній відкрити вільний доступ до своєї фінансової звітності.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини