RU

Податкова складає карту тіньового сектора України

26.07.2011, 17:44

Державна податкова служба України складе "карту тіньового сектора". Цей документ буде використовуватися податківцями для запобігання приховуванню прибутків від оподаткування платниками ПДВ і фізичними особами. Про це повідомив заступник голови ДПС України Олександр Клименко сьогодні під час семінару-наради.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ДПС, Клименко уточнив, що "карту тіньового сектора", на якій позначені підприємства-платники ПДВ, що мінімізують податкові зобов'язання, вже створено. Тепер ведеться робота над формуванням карти тіньового сектора фізичних осіб.

"Розроблені нашими фахівцями методи аналізу і прогнозування дозволяють не лише точно оцінити загальні обсяги тіньової економіки, але й локалізувати її учасників по територіях і видах діяльності. До кінця цього місяця ці карти ляжуть на стіл керівникам всіх територіальних підрозділів ДПС України і стануть їх настільними книгами з детенізації української економіки", - зазначив Клименко.

Крім того, з його слів, для кожної адміністративно-територіальної одиниці буде складений "зріз економічної ситуації". "Цей документ буде враховувати всі чинники і тенденції в окремому місті або районі. У тому числі - дисбаланс між сплатою податків і обсягами коштів, що обертаються в економіці. І від керівників на місцях ми будемо вимагати адекватного податкового супроводу бізнесу на своїх територіях", - сказав він.

Нагадаємо, раніше аналітики Державної податкової служби заявили, що від 10 до 17% коштів української економіки обертається "в тіні". Таких висновків експерти дійшли, аналізуючи діяльність підприємств з обігом понад 1 млн. грн.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини