RU

Податкова шукала в бізнес-центрі Інком підприємство "М"

13.10.2011, 11:50
Податкова шукала в бізнес-центрі Інком підприємство
93599f80a5e7d16058cf705614e7cebd.jpg

Податкова шукала в бізнес-центрі Інком підприємство "М"

Податкова міліція проводила слідчі дії в приміщенні бізнес-центру Інком в ході розслідування кримінальної справи, порушеної стосовно підприємства "М" за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

"В ході розслідування кримінальної справи, порушеної стосовно підприємства "М" за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах за ст. 212 ч. 3 КК України, - для встановлення всіх обставин вчинення злочину, співробітниками УНМ ДПА в м. Києві проведені санкціоновані обшуки та інші слідчі дії в приміщенні бізнес-центру Інком за адресою м. Київ, вул. Смоленська 31-33, де вищезгадане підприємство орендувало ряд офісних приміщень", - сказано в повідомленні податкової.

Нагадаємо, вчора в центральний офіс компанії Інком (поблизу метро Шулявська) нагрянула податкова міліція.

Інком працює в Україні більше 20 років і є одним з лідерів вітчизняного ринку інформаційних технологій. Інком займається бізнес-консалтінгом, ІТ-консалтінгом, системною інтеграцією, інтеграцією систем безпеки і надійності, операторських систем зв'язку.

Президент корпорації Інком - Олександр Федченко. Засновник Інкома - Олександр Кардаков. Він є власником компанії Октава Кепітал, активи якої оцінюються в 2,5 млрд.грн. За версією журналу Фокус, Кардаков посідає 123 місце в рейтингу "200 найбагатших людей України".

Як повідомив вчора Федченко, співробітники податкової міліції, яка проводила обшук в бізнес-центрі Інком, визнали, що обшук був проведений помилково .

Інком: довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини