RU

Податкова продовжує шукати мільярдерів

16.05.2011, 12:35
Податкова продовжує шукати мільярдерів - Фото
922ac5f889411a6161ff93c122d4dc1a.jpg

Податкова продовжує шукати мільярдерів

Декларації про прибутки за 2010 рік подали майже 520 тис. громадян України, минулого року було подано 515 тис. декларацій. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції глава Державної податкової служби України Віталій Захарченко, посилаючись на оперативні дані.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Захарченко зазначив, що станом на 12 травня оброблено 40% декларацій. "До сплати податку до бюджету за відпрацьованими деклараціями нараховано 250 млн. грн., до повернення від надання податкової знижки - 110 млн. грн.", - зазначив глава ДПСУ.

Він розповів, що найпитоміша вага у структурі задекларованих прибутків - прибутки, отримані від продажу цінних паперів, іноземні прибутки, прибутки у вигляді спадщини і прибутки від продажу і оренди нерухомості.

Відповідаючи на питання журналістів, скільки мільйонерів і мільярдерів нарахувала податкова цього року, В. Захарченко сказав: "За результатами 40% аналізу декларацій, кількість громадян, які задекларували прибутки у розмірі понад 1 млн. грн. становила 1100 людей. Щодо мільярдерів - поки не було оброблено таких декларацій, але я вважаю, що будуть", - зазначив глава ДПСУ.

Віталій Захарченко: біографія та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини