RU

Податкова оголосила війну мінімізаторам

14.03.2011, 13:01
Податкова оголосила війну мінімізаторам - Фото
42ccdd3eb5b989220149638821d89577.jpg

Податкова оголосила війну мінімізаторам

Державна податкова служба України офіційно затвердила параметри, за якими шукатимуть мінімізаторів податків та цілу низку внутрішніх документів, що регламентують проведення кампанії з відпрацювання підприємств із "групи ризику". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі ДПСУ.

В податковій відзначають, що зокрема, чітко викладені критерії відбору та класифікації суб’єктів господарювання (СГД) за категоріями "вигодонабувач", "транзитер", "податкова яма". Також складений алгоритм визначення переліків ризикових СГД.

Крім того, ДПС створить у регіонах робочі групи з відпрацювання "ризикових" підприємств.

"Багато підприємств приховують свої прибутки різними засобами. Зароблені гроші "розмивають" із залученням фіктивних фірм, конвертаційних центрів, транзитних груп, "податкових ям". Ми покладемо цьому край. В нас розроблена методика, яка дозволяє визначити такі підприємства, зруйнувати збудовану схему та змусити нечемних платників з реального сектору економіки повернути кошти до бюджету", - зазначив заступник голови ДПС України Олександр Клименко.

На сьогодні вже заплановані технічні навчання для фахівців, що будуть залучені до цієї роботи. Податківці у регіонах за допомогою експертів з центрального апарату відомства вивчатимуть законодавчі акти та методичні рекомендації, необхідні для комплексного відпрацювання підприємств із "групи ризику".

"В деяких підрозділах, на жаль, рівень готовності до ефективної боротьби з мінімізацією податків виявився неналежним. Це, зокрема, податкові інспекції Одеси, Симферополя, Херсону, Кіровоградщини, ще декілька. Наше завдання - озброїти колег знаннями та вимагати від них, щоб вони змусили всіх платити податки на рівних умовах", - підкреслив О.Клименко.

Налогообложение: подборка новостей>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини