RU

Податкова на третину скоротить кількість документальних перевірок

28.02.2011, 15:30
Податкова на третину скоротить кількість документальних перевірок - Фото
80bc6a3798bae100f37acc2914676881.jpg

Податкова на третину скоротить кількість документальних перевірок

Державна податкова служба України на третину скоротить кількість документальних перевірок суб'єктів господарської діяльності. Отже, втручання у діяльність добросовісних платників податків буде зведено до мінімуму.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ДПСУ, скорочення перевірок почнеться з другого кварталу поточного року. "Ми проаналізували представлену звітність і визначили головні ризики, які можуть привести до мінімізації податкових зобов'язань або до несплати податків. Наші ревізори і аудитори, маючи необхідну інформацію, будуть звертати увагу лише на тих, хто, можливо, може використати незаконні схеми ухилення від оподаткування", - заявив глава ДПСУ Віталій Захарченко (на фото).

Державна податкова служба пропонує суб'єктам господарювання добровільно декларувати податкові зобов'язання і ввести інформування підприємств про ризики, що є в їхній діяльності і сумнівних контрагентів.

"Поліпшення сервісу для платників, відмова від фіскальних методів - це пріоритети роботи нашої служби. Нове податкове законодавство, наші заходи щодо реорганізації роботи податкової служби покликані, передусім, підтримати вітчизняний бізнес і стимулювати розвиток економіки", - зазначив В.Захарченко.

Віталій Захарченко: біографія та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини