RU

Податкова констатує скорочення планових перевірок

18.02.2011, 11:30

Кількість запланованих до перевірок суб'єктів господарювання зменшилася порівняно з першим кварталом 2010 року на 18 відсотків (з 6,1 тис. до 5 тис.). Про це сказав заступник директора Департаменту податкового контролю юридичних осіб Державної податкової служби України Ігор Заглада.

Як повідомляє прес-служба ДПСУ, І.Заглада зазначив, що внаслідок переорієнтації на відбір до перевірок виключно ризикованих платників податків стратегічних галузей економіки, кількість перевірок великих підприємств зменшилася на 25% (з 0,4 тис. до 0,3 тис.), середніх - на 19,2% (з 2,6 тис. до 2,1 тис.), малих - на 16,1% (з 3,1 тис. до 2,6 тис.).

У податковій нагадують, що Податковим кодексом України передбачена періодичність проведення документальних планових перевірок, яка залежить від ступеня ризику в діяльності платників податків. Так, до плану-графіка проведення документальних планових перевірок включаються платники податків, які мають ризик щодо несплати податків і зборів.

До того ж періодичність проведення документальних планових перевірок платників податків визначається залежно від ступеня ризику в діяльності таких платників податків. Він поділяється на високий, середній і незначний. Платники податків з незначним ступенем ризику включаються до плану-графіка не частіше, ніж раз у три роки, середнім - не частіше за раз у два роки, високим - не частіше за раз у рік.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини