RU

Податківці ставлять на детінізацію економіки

10.03.2010, 10:20

Головне завдання на 2010 рік, яке ставить керівництво податкової адміністрації, - забезпечення надходжень до бюджету коштів тіньової економіки. Про це заявив перший заступник начальника податкової міліції - начальник головного управління податкової міліції ДПА України Геннадій Лісовий на нараді підрозділів податкової міліції східних областей України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ДПАУ, Г.Лісовий, зокрема, зазначив, що податкова міліція показує позитивні результати роботи. Так, у взаємодії з іншими підрозділами податкової служби в 2009 році забезпечено надходження до бюджету 3,5 млрд. грн. і покладено край розкраденню бюджету 7,4 млрд. грн. податку на додану вартість.

За його словами, позитивні результати спостерігаються і в поточному році. Так, у січні-лютому 2010 року бюджет держави додатково отримав від діяльності податкової міліції близько 1,7 млрд. грн. за рахунок боротьби з тіньовою економікою. Майже кожний п'ятий важкий економічний злочин, вчинений в Україні, викритий працівниками податкової міліції, дев'ять з десяти злочинів, які розкриваються податковою міліцією - важкі і особливо важкі.

Нагадаємо, за оцінками експертів, частка тіні у вітчизняній економіці становить близько 50% від розміру ВВП.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини