RU

Податківці проводять операцію "Цукор"

26.08.2009, 11:07

Податківці розкрили черговий факт незаконного збуту "солодкого товару". У рамках виконання вимог Кабінету Міністрів України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру в Україні" співробітники податкової міліції Солом’янського району м. Києва на території плодово-овочевої бази "Старокиївська" провели оперативні заходи під умовною назвою "Цукор".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-центрі Державної податкової адміністрації в м. Києві, рано вранці була влаштована засідка, під час якої виявили підприємця з помічниками, який на вантажівці завіз на територію бази 750 кг цукру і почав реалізовувати його по завищеній ціні. Але, побачивши податківців, він вирішив сховатися, залишивши на місці продаж охоронника товару - громадянина Таджикистану, але пізніше іноземець відмовився від причетності до вказаного товару.

Декількома днями раніше співробітники податкової міліції Подільського району Києва вилучили 1,6 тонн цукру. Документів на товар у підприємця не було. Цукор вітчизняного виробництва в асортименті вагою 1,5 кг і 50 кг в пакетах і мішках був виявлений в ході огляду одного з складів-магазинів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини