RU

Почати вчасно опалювальний сезон можуть лише поодинокі регіони

25.09.2008, 14:57

Компанія "Нафтогаз України" доручила ДК "Газ України" не продовжувати дію договорів на постачання газу з підприємствами, що заборгували теплокомуненерго (ТКЕ). Водночас, на 25 вересня лише підприємства Одеської, Миколаївської областей і міста Києва можуть отримати ліміти газу для своєчасного початку опалювального сезону. Про це йшлося сьогодні на нараді за участю керівників підприємств ТКЕ і облгазів із питань опалювального сезону 2008-09 років.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі "Нафтогазу", голова правління компанії Олег Дубина, голова наради, зазначив, що у разі непогашення заборгованості ДК "Газ України" не матиме юридичних основ для виділення лімітів природного газу підприємствам-боржникам. Керівники облгазів були попереджені про персональну відповідальність у разі здійснення бездоговірного споживання природного газу.

"Нафтогаз України" в черговий раз звернув увагу керівників підприємств комунальної теплоенергетики і місцевих органів влади на те, що значна заборгованість підприємств ТКЕ "фактично зриває підготовку до нового опалювального сезону та істотно ускладнює закупівлю компанією природного газу для закачування в підземні сховища".

Нагадаємо, загальна заборгованість підприємств ТКЕ за спожитий газ становить 3,46 млрд. грн., з них 1,8 млрд. грн. - заборгованість за опалювальний сезон 2008-09 років. Більше за всіх заборгували за природний газ теплопостачальники Харківської (328,6 млн. грн.), Донецької (290,8 млн. грн.), Дніпропетровської (259,2 млн. грн.) і Луганської (151,8 млн. грн.) областей.

Нагадаємо також, що в зв'язку з оплатою АЕК "Київенерго" спожитого в 2008 році природного газу, ДК "Газ України" виділила столичній енергетичній компанії заявлені на третю декаду вересня планові обсяги природного газу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини