RU

Почало роботу авіаційне СП Росії і України

03.06.2011, 12:55
Почало роботу авіаційне СП Росії і України - Фото
a284153c16b166452c59ff6c32caa93b.jpg

Почало роботу авіаційне СП Росії і України

Відбулося перше засідання Ради директорів спільного російсько-українського підприємства - ТОВ ОАК-Антонов. Основними питаннями, розглянутими на засіданні, стали вибори керівних органів спільного підприємства, затвердження бюджета і організаційної структури ТОВ, визначення планів його діяльності на найближчий час.

Як повідомляє прес-служба ОАК, головою ради директорів ОАК-Антонов вибраний голова правління ГАК Антонов Дмитро Кива, його заступником - віце-президент ВАТ ОАК Олександр Туляков.

Рада директорів схвалила оперативний план роботи ТОВ на найближчі півроку і організаційну структуру підприємства. Рада директорів також затвердила бюджет спільного підприємства на початковому етапі. Джерелами покриття витратної частини бюджету ТОВ стануть договори, ОАК, що укладаються -Антонов з ОАК, ГАК Антонов та іншими підприємствами у межах виконання затвердженого оперативного плану роботи товариства.

Засновниками ТОВ є на паритетній основі ВАТ ОАК і ГАК Антонов: 50% частки спільного підприємства є у власності російського партнера, 50% частки - українського. Рішенням загальних зборів засновників Генеральним директором ТОВ був вибраний Юрій Грудінін.

Нагадаємо, 17 березня, між ВАТ ОАК і ГАК Антонов був укладений договір купівлі-продажу частки в розмірі 50% у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю Керуюча компанія ОАК - Цивільні літаки (входить в ОАК), на базі якого після проходження необхідних корпоративних процедур планувалося створити спільне російсько-українське підприємство ОАК-Антонов.

Авіакосмічна промисловість: добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини