RU

Платіжна система UnionPay заходить до України. Що про неї відомо

05.12.2019, 13:10
Платіжна система UnionPay заходить до України. Що про неї відомо - Фото
Платіжні картки

Послуги однієї з найбільших світових платіжних систем UnionPay International тепер доступні в Україні.

Як повідомив напередодні ПриватБанк, з 3 грудня власники карток UnionPay можуть розплачуватися ними в торговельних точках, ресторанах і готелях Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та інших міст. Також за допомогою карток UnionPay можна отримати готівку в банкоматах ПриватБанку в усій країні.

Надалі ПриватБанк і UnionPay планують розробку спільних інноваційних платіжних продуктів і сервісів.

Що відомо про Union Pay

Платіжна система була запущена в березні 2002 року на той момент керуючим Народного банку Китаю Дай Сянлунем (Dai Xianglong), Промисловим і комерційним банком Китаю, Сільськогосподарським банком Китаю і Будівельним банком Китаю. Вони стали його першими членами. Зараз кількість випущених карток UnionPay перевищує 7,5 млрд штук, вони випускаються в 58 країнах і дають можливість зняття готівки завдяки партнерству з більш як 2 000 світовими фінансовими інститутами.

Хто конкуренти

Згідно з дослідженням, RBR London Union Pay випереджає своїх головних конкурентів Visa і Mastercard більш ніж в два рази за кількістю випущених карток.

Union Pay контролює 45% світового ринку всіх платіжних карток. Україна стала 178-ою країною, в якій буде представлена ​​китайська компанія.

Примітно, що найширше платіжна система представлена ​​на домашньому ринку і якщо виключити зі статистики Китай, то на частку UnionPay International доведеться лише один 1% всіх платіжних карток у світі.

Для збільшення натисніть на картинку

Чому це важливо

Поява "китайського гіганта" на ринку фінансових послуг України може спростити оборот фінансових коштів і прискорить торгово-економічні процеси з Китаєм. Для українських громадян - це можливість безперешкодно оплачувати і приймати платежі, а для іноземців з азіатського регіону - спростить безготівкові розрахунки і зняття готівки в Україні.

Читайте російською: Платежная система UnionPay заходит в Украину. Что о ней известно

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини