RU

Південмаш отримає 2,3 млрд грн на погашення боргів. Верховна Рада прийняла закон

14.07.2020, 13:57
Південмаш отримає 2,3 млрд грн на погашення боргів. Верховна Рада прийняла закон - Фото
Фото: прес-служба Південмашу

Верховна Рада прийняла закон №3697 "Про внесення доповнень до державного бюджету на 2020 рік", який передбачає виділення Південному машинобудівному заводу ім. Макарова 2,3 млрд грн для поповнення статутного капіталу. За прийняття закону в цілому проголосували 324 народних депутата.

Кошти пропонується направити на погашення заборгованості підприємства до бюджету і державних цільових фондів, йдеться в пояснювальній записці.

Велика частина суми - 1,97 млрд грн - буде використана на погашення заборгованості перед державою за кредитом, залученим 2 лютого 2004 року у компанії Colvis Finance Ltd. (Великобританія).

Решта коштів буде розподілена, зокрема, на погашення заборгованості із зарплати - 210 млн грн. На погашення податкового боргу з єдиного соціального внеску - 90,2 млн грн. На погашення податкового боргу з відрахуванням до держбюджету частини чистого прибутку за 2019 рік - 35,6 млн грн. На погашення боргу зі сплати авансового внеску з податку на прибуток при виплаті дивідендів за 2019 рік - 6,4 млн грн.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини