RU

Пішов через конфлікт інтересів: Абромавичус пояснив звільнення з наглядової ради Ощадбанку

11.02.2021, 12:10
Пішов через конфлікт інтересів: Абромавичус пояснив звільнення з наглядової ради Ощадбанку - Фото
Айварас Абромавичус (фото – Анастасія Діденко)

Айварас Абромавичус покинув пост члена наглядової ради Ощадбанку за власним бажанням через виникнення конфлікту інтересів. Про це він написав у Twitter.

"Моя заява –  за власним бажанням, пов'язана з появою конфлікту інтересів, адже я, як приватний інвестор, зробив інвестиції в низку фінтех компаній, які планують конкурувати з традиційними банками", – написав Айварас Абромавичус.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Він додав, що інвестиційна діяльність робить "... участь в наглядовій раді державного банку неможливим".

Як підтвердження свого добровільного відходу з поста Айварас Абромавичус опублікував фото своєї заяви про звільнення за власним бажанням, датованої 1 лютого 2021 роком.

Кабмін прийняв рішення ввести  Абромавичуса до складу наглядової ради Ощадбанку за квотою президента України в листопаді 2020 року. Він замінив на цій посаді Юрія Храмова.

Айварас Абромавичус в 2014-2016 роках очолював Міністерство економічного розвитку України. У липні 2019 року вступив на посаду голови наглядової ради держконцерну Укроборонпром за указом президента Володимира Зеленського. З 30 серпня 2019 року по початок жовтня 2020 року Айварас Абромавичус обіймав посаду генерального директора Укроборонпрому.

Наглядова рада Ощадбанку складається з дев'яти членів. Шість членів є незалежними, три члени – представники держави пропорційно від президента, Кабміну і Верховної Ради.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини