RU

Писаренко просить Тимошенко заборонити інтерактивні клуби

14.09.2009, 17:42

Народний депутат від БЮТ Валерій Писаренко звернувся до Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з проханням ініціювати заборону проведення азартних ігор через комп'ютерні салони, які "фактично стали прикриттям грального бізнесу". Про це повідомили у прес-службі народного депутата.

В.Писаренко вказав, що робота інтерактивних клубів підпадає під дію Закону "Про заборону грального бізнесу в Україні" і є нелегальною.

"Сьогодні ділки запрошують громадян зіграти в азартну гру через мережу Інтернет, стверджуючи, що це не заборонено законом. Правоохоронні органи, у свою чергу, ухиляються від відповіді: є така діяльність гральним бізнесом чи ні", - констатує в зверненні депутат.

В.Писаренко просить, щоб МВС посилило контроль за діяльністю інтерактивних клубів і відреагувало на звернення громадян і громадських організацій щодо роботи цих закладів.

"Якщо інтерактивні клуби працюють з порушенням законодавства, правоохоронні органи повинні їх закрити. Гральний бізнес має існувати тільки у спеціальній зоні, після прийняття відповідного закону", - додав депутат.

Про діяльність інтерактивних клубів і майбутнє грального бізнесу читайте в матеріалі "Грали, грають і будуть грати">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини