RU

Пинзеник впевнений, що Держбюджет-2009 буде бездефіцитним

13.10.2008, 18:00

Кабінет Міністрів збирається в 2008 році зменшити дефіцит Держбюджету, а на 2009 рік запропонувати бездефіцитний бюджет. Про це заявив Міністр фінансів Віктор Пинзеник журналістам на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Пинзеник зазначив, що це питання обговорювалося сьогодні на засіданні Ради національної безпеки і оборони України. "У цьому році ми утримуємо бюджет без дефіциту. 9 місяців країна не знає, що таке дефіцит бюджету. У цьому році ми ставимо завдання утримати на мінімально низькому рівні дефіцит бюджету. Я можу спокійно сказати, що рівень бюджетного дефіциту, передбачений Законом про Держбюджет, не буде додержано - в позитивному розумінні цього слова, він буде набагато нижчим. Абсолютно очевидно, що в наступному році країна повинна забути про дефіцит бюджету. Бюджет 2009 року повинен бути зведений або без дефіциту, або, можливо, з профіцитом", - зазначив Міністр.

Відповідаючи на запитання, яким чином уряд коректуватиме вже поданий до парламенту проект бюджету на 2009 рік, В. Пинзеник зазначив: "Найважливіше – що є розуміння необхідності бездефіцитного бюджету. А яким молотком розбивати горіх – не принципово".

Досьє на Віктора Пинзеника >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини