RU

Пинзеник скорочує фінансування власного апарату

07.11.2008, 14:10

Міністерство фінансів України скорочує фінансування власного апарату. Відповідний наказ за №1347 підписав Міністр фінансів України Віктор Пинзеник.

Як повідомили в прес-службі Мінфіну, це рішення прийнято з метою оптимізації державних витрат Бюджету і на виконання постанови Кабінету Міністрів України від №943 від 22 жовтня 2008 "Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів".

Так, згідно з наказом, на 15% скорочується кількість легкових автомобілів для обслуговування підрозділів центрального апарату Міністерства, знижуються ліміти пробігу службових автомобілів для керівництва і підрозділів Міністерства. На 10% зменшуються обсяги представницьких витрат, на 20% - кількість службових мобільних телефонів для посадових осіб і на 10% - кількість міських телефонних номерів. Також на 10% скорочуються обсяги витрат на преміювання і чисельність апарату Мінфіну.

Мінфін планує зекономити бюджетні кошти на придбанні меблів для Міністерства, мобільних телефонів, ноутбуків, побутової техніки, проведенні ремонту приміщень, здійсненні відряджень за межі України, крім випадків, пов'язаних із відрядженням працівників для проведення міждержавних перемовин або перемовин з міжнародними фінансовими організаціями.

Міністерство фінансів зобов'язало прийняти аналогічні рішення щодо забезпечення економного використання державних коштів Державну податкову адміністрацію, Головне контрольно-ревізійне управління України, Фонд державного майна, Державне казначейство, Держмитслужбу, Державну пробірну службу, Державний гемологічний центр, Держсховище дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та місцеві фінансові органи.

До 3 і 29 грудня Мінфін чекає звіт щодо обсягів зекономлених коштів за листопад і грудень 2008 року.

Нагадаємо, на наступному тижні керівництво парламенту планує внести до Верховної Ради законопроект, що передбачає істотне скорочення витрат на діяльність Верховної Ради і народних депутатів зокрема.

Раніше Кабінет Міністрів скоротив на 20% витрати на виконавчу владу. "Ми вже прийняли рішення на засіданні уряду про скорочення на 20% всіх адміністративних витрат всієї виконавчої системи. Це рішення вже прийнято, і воно діятиме з 1 листопада 2008 року", - говорила в кінці жовтня Ю.Тимошенко.

Водночас Президент В.Ющенко підписав Указ про зменшення витрат бюджету і скорочення штату структур, які забезпечують діяльність глави держави. Про це сьогодні заявив керівник президентського Секретаріату Віктор Балога. Під дію Указу потрапляє кожна четверта штатна одиниця. "До того ж не тільки скасовуються вакансії, але і будуть звільнені чиновники, чиї посади, як з'ясувалося після ретельного аналізу, були бюджетним баластом", - повідомив у зв'язку з цим голова СП Віктор Балога.


Про пожертву лідерів нації в фонд антикризи у статті "Апаратне обрізання" >>>
Усе про економічну кризу>>>
Досьє на Віктора Пинзеника >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини