RU

Пинзеник пояснив бізнесові його завдання: не заробляти, а втриматися

03.12.2008, 11:13

Завдання всіх учасників ринку в умовах кризи - не заробляти, а втриматися. Про це в інтерв'ю журналістам заявив Міністр фінансів Віктор Пинзеник.

"Сьогодні завдання будь-якого учасника економічних відносин - не заробляти. Питання в тому, щоб пережити цей непростий час. Заробляти будемо потім, через рік або через два. Зараз всі партнери мають піти назустріч один одному", - зокрема, наголосив Міністр фінансів, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Як приклад такого компромісу В. Пинзеник навів продаж товару зі зниженою ціною, - таким чином, виробник йде назустріч споживачеві. "Ми бачимо інші елементи компромісу. Один з елементів компромісу - сьогодні ніхто не має права звільняти людей з роботи. Якщо підприємство вражене, запропонуй щось інше, запропонуй людині меншу заробітну плату, але не звільняй, не позбавляй можливості існування. Я знаю приклади таких компромісів, багато хто це робить. Але є й зворотний компроміс, з боку працівника. Якщо тобі пропонують меншу зарплату замість звільнення - ти також маєш піти на цей компроміс", - сказав В. Пинзеник.

Нагадаємо, скорочення штату на місцях своєї роботи чекають 37% українців, а більше половини (52%) переконані, що їхні компанії наступного року матимуть серйозні проблеми у досягненні поставлених бізнес-цілей і виконанні планів. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного у листопаді 2008 року на замовлення PR-агентства "PRP Ukraine", надала компанія "InMind".

Про боротьбу України з кризою читайте у статті "Чорний" листопад" >>>

Досьє на Віктора Пинзеника>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини