RU

Пільгові студенти обійшлися Укрзалізниці в 500 млн грн. Перевізник вимагає компенсації

01.10.2020, 14:36
Пільгові студенти обійшлися Укрзалізниці в 500 млн грн. Перевізник вимагає компенсації - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Укрзалізниця  звернулася до Верховної Ради, прем'єр-міністра, Міністерства освіти і Мінфіну з вимогою виділити з держбюджету-2021 332 млн грн на компенсацію пільгового проїзду студентів. Про це повідомляє пресслужба залізничного перевізника.

Керівництво компанії наполягає, щоб в бюджеті на наступний рік були передбачені також кошти на погашення заборгованості міністерства освіти перед Укрзалізницею за попередні роки. Заборгованість за підрахунками компанії становить 1 млрд грн.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Укрзалізниця і Міносвіти щороку укладають договори щодо компенсації пільгового перевезення студентів закладів вищої освіти та учнів професійних закладів освіти. Але сума компенсацій значно менша за необхідну. Зокрема, в 2018-2019 роках Міносвіти передбачалося тільки 36 млн грн компенсації, а послуг з пільгового перевезення компанією було надано на майже 500 млн грн", – йдеться в повідомленні.

Укрзалізниця також повідомляє, що за січень-серпень поточного року компанія отримали тільки 21% від необхідної суми компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів приміським залізничним транспортом.

"За вісім місяців ми перевезли 11 млн таких пасажирів, за які недоотримано компенсації 150 млн грн", – вказує держкомпанія.

Непогашення заборгованості з компенсацій може привести до погіршення якості роботи компанії, попереджає Укрзалізниця.

Підписуйтесь розсилку LIGA.net – тільки головне у вашій пошті

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини