RU

Підрядник із Китаю, якого Укравтодор викрив у поганій роботі, виграв суд на 10 млн євро

30.03.2021, 09:03
Підрядник із Китаю, якого Укравтодор викрив у поганій роботі, виграв суд на 10 млн євро - Фото
Фото: пресслужба Укравтодору

Китайська компанія Sinohydro Corporation Limited успішно оскаржила рішення Укравтодору про розрив контракту в Раді щодо врегулювання суперечок. Про це повідомляє пресслужба Укравтодору.

"Згідно з цим рішенням, 10,3 млн євро, інкасованих Укравтодором за банківськими гарантіями, які китайська компанія Sinohydro надала відповідно до умов контракту, повинні бути повернуті підряднику", – сказано в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Укравтодор заявляє про незгоду з таким рішенням і планує оскаржити його в арбітражі.

  • У жовтні 2020 року Укравтодор ініціював розірвання контракту з китайською компанією Sinohydro Corporation Limited за порушення умов контракту, низькі темпи і погану якість робіт. Один із прикладів браку – руйнування цементобетонного покриття. За висновком компанії технагляду IRD ENGINEERING S.R.L., руйнування виникли внаслідок недотримання підрядником методології проведення будівельних робіт. За даними Укравтодору, технагляд також виявив і інші порушення, що стосуються облаштування асфальтобетонного покриття та зведення штучних споруд.
  • У свою чергу Sinohydro Corporation Limited заявила про незгоду з таким рішенням і подала скаргу до Ради з врегулювання суперечок – визначений контрактом орган для врегулювання розбіжностей.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини