Підписано закон про посилення соцзахисту учасників Майдану

20.07.2018, 18:14
Підписано закон про посилення соцзахисту учасників Майдану - Фото
Фото: прес-служба президента

Закон вносить зміни до низки інших законів щодо визначення пільг та інших соціальних гарантій

Президент Петро Порошенко підписав закон №2443-VIII про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб. Про це повідомляє прес-служба президента.

Згідно з повідомленням, закон спрямований на посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих з числа таких осіб.

Закон вносить зміни до низки інших законів щодо визначення пільг та інших соціальних гарантій для постраждалих учасників Революції Гідності та встановлює, що медико-соціальна експертиза дітей проводиться лікарсько-консультативними комісіями лікувально-профілактичних закладів.

Закон також визначає статус працівників підприємств, установ, організацій, які брали безпосередню участь у забезпеченні АТО, перебуваючи безпосередньо в районах проведення операції.

Відповідно до закону, терміни "інвалід", "дитина-інвалід", "інвалід з дитинства", "інвалід війни" змінюються на терміни "особа з інвалідністю", "дитина з інвалідністю", "людина з інвалідністю з дитинства" і "людина з інвалідністю внаслідок війни".

Міністр внутрішніх справ Італії, віце-прем'єр Маттео Сальвини раніше в інтерв'ю The Washington Post назвав Революцію Гідності "фальшивою", а анексію Криму "законною".

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования