Підписання закону про зниження "зеленого" тарифу заблоковано

22.07.2020, 14:48
Підписання закону про зниження
Анна Скороход (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Народний депутат від групи "За майбутнє" Анна Скороход заблокувала підписання закону про зниження "зеленого" тарифу.

Проект постанови про скасування рішення від 21 липня про прийняття Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електроенергії з альтернативних джерел" зареєстровано в парламенті 21 липня.

Згідно зі статтею 48 регламенту Верховної ради, без розгляду проектів постанов про скасування рішень щодо прийняття законів спікер парламенту не може підписати відповідні закони і передати їх на підпис президенту України.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

  • 10 червня дві асоціації виробників відновлюваної енергетики, які брали участь в переговорах з органами влади під патронатом Європейського енергетичного співтовариства, підписали Меморандум про взаєморозуміння з урядом. Інвестори погодилися на добровільну реструктуризацію "зелених" тарифів.
  • В рамках мемомрандуму з виробниками "зеленої" електроенергії Кабмін зобов'язався до кінця 2021 року повністю погасити наявну заборгованість перед ВДЕ-інвесторами, яка становить 14 млрд грн.
  • 15 липня в Міненерго заявили, що затягування з переглядом "зелених" тарифів обходиться споживачам в 1 млрд грн в місяць.
  • 21 липня Верховна Рада прийняла закон про зниження "зеленого" тарифу й компенсацію не менше 20% виплат щодо нього з державного бюджету. Документ передбачає зниження тарифів для СЕС на 15%, для ВЕС - на 7,5% без пролонгації терміну їх дії.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю