RU

“Pick-Up сервіс” від “Samsung” та “Нова пошта” став доступніший p

06.03.2017, 18:12
“Pick-Up сервіс” від “Samsung” та “Нова пошта” став доступніший - Фото
e5283cc9e18f7ce8413be185fea8fb27.jpg

На правах реклами

Унікальна послуга “Pick-Up сервіс” від “Samsung Electronics Україна” завдяки співпраці з компанією «Нова пошта» почала функціонувати на території всієї України*.

Тепер кожен мешканець країни зможе в найкоротший термін безкоштовно доставити свій пристрій до сервісного центру та назад за вказаною адресою, не виходячи з квартири або офісу. Послуга доступна для користувачів телефонів та смартфонів, а також планшетів та інших портативних пристроїв Samsung.

Для того, щоб скористатись послугою “Pick-Up сервіс”, достатньо всього-на-всього відвідати відділення “Нова пошта” або зателефонувати на гарячу лінію “Samsung Electronics Україна” за номером 0 800 502 000 для того, щоб викликати кур’єра.

Ще один важливий нюанс: безкоштовна доставка доступна також для негарантійних випадків, але у негарантійних випадках ремонт, звісно, буде проведений лише після того, як сервісний центр узгодить його вартість з клієнтом. Для того, щоб уточнити терміни виконання ремонтних робіт та зворотної доставки, співробітник сервісного центру ще раз зв’яжеться з користувачем.

Як зазначив голова сервісного департаменту “Samsung Electronics Україна” Олексій Роман, послуга була доступна в тестовому режимі протягом декількох місяців, і за цей час користувачі підтвердили її зручність та унікальність. “Компанія продовжуватиме докладати максимум зусиль для того, щоб дивувати своїх клієнтів нововведеннями та якісним обслуговуванням”, ‒ підкреслив він.

За словами директора з розвитку компанії “Нова пошта” Максима Рабиновича, доставка пристроїв “Samsung” до ремонтних центрів – це додаткові можливості для клієнтів. “Сервіс у відділеннях “Нова пошта” набуває нових переваг по всій Україні. Ми пропонуємо клієнту більше, аніж він звик отримувати, тому що бачимо майбутнє клієнтського сервісу саме в розвитку додаткових можливостей”, ‒ зазначив він.

Сервісна мережа Samsung в Україні налічує 115 авторизованих сервісних центрів, контактний центр яких підтримує послугу віддаленого налаштування.

Показово, що сервіс Samsung, за високу якість послуг та увагу до своїх клієнтів, вже декілька років поспіль отримує звання «Сервіс побутової техніки року» в рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу торговельних марок «Вибір року».

*деталі про послугу можна дізнатись на сайті

www.samsung.com/ua/nova-poshta/

. Сервіс доступний на всій території України, окрім Автономної Республіки Крим та зони проведення антитерористичної операції (АТО).

 Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте и Одноклассниках: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини