RU

"Петрівка" і "ВКонтакте" потрапили до списку світових піратських ринків

02.03.2011, 10:28
2420cbc340deb3a00c70e6892206639d.jpg

"Петрівка" і "ВКонтакте" потрапили до списку світових піратських ринків

Київський ринок "Петрівка" і соціальна мережа "ВКонтакте" потрапили до списку торгових зон світу, на території яких продається піратська продукція, зокрема музика, фільми, ігри і програмне забезпечення. Про це йдеться у повідомленні Головного торгового представництва США (USTR).

У щорічній доповіді про порушення прав інтелектуальної власності у світі представники американського відомства окремим списком виділили об'єкти різних країн, на території яких поширюється контрафактна продукція. До нього потрапили понад 30 ринків піратської продукції і онлайн-ресурсів. Лідером серед країн за кількістю перерахованих у списку ринків і сайтів є Китай.

Росію у списку USTR також представляють торрент-портал "RuTracker" і московський Савеловський ринок. До списку також потрапив торрент "Demonoid", що базується на території України .

"Піратство і контрафакція підривають інноваційність і творчий потенціал, які життєво необхідні для нашої глобальної конкурентоздатності. Ці торгові точки не тільки шкодять американським працівникам і бізнес-структурам, але й несуть загрозу окремим підприємцям і промисловості у всьому світі", - заявив представник USTR Рон Кірк.

У повідомленні також зазначається, що USTR закликає владу всіх згаданих у списку країн вжити необхідних заходів щодо боротьби з піратством на своїй території.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що столична міліція буде постійно перевіряти київські ринки. Мета - уберегти жителів столиці від фальсифіката. "Це і верхній одяг, і контрафактні диски. Ми просимо підприємців, щоб вони продавали все законно, мали відповідні документи і не перепродавали контрафактну і контрабандну продукцію", - заявив начальник прес-служби столичної міліції Володимир Поліщук.

Роздрібна торгівля, ритейл: добірка новин>>>

Інтернет: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини